• اردوی جهادی روستای سعید آباد

    شروع اردوی جهادی :1/6/95تا10/6/95

  • اردوی جهادی روستای فریزی

    اغازاردوی جهادی از تاریخ؛ 5 / 5 / 95

  • اردوی جهادی روستای فریزی

    اغازاردوی جهادی از تاریخ؛ 5 / 5 / 95فرهنگی وبسیج

بیانیه مدرسه علمیه رضویه به مناسبت 9 دی

رای دهی:  / 5

بیانیه مدرسه علمیه رضویه به مناسبت 9 دیتاریخ 40ساله انقلاب اسلامی مملو از نقاط عطفی است که در اذهان ملت شریف و ولایت مدار ایران اسلامی نقش بسته است. دوران غرور آفرین دفاع مقدس و رشادتهای جوانمردان این خطه، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و پیشرفتهای هسته ای از نمونه های بارزی است که جزء هویت هر ایرانی ولایت مدار و متعهد می باشد. و در این عرصه دشمنان و فتنه گران همواره در تلاش بوده اند که مسیر رشد و شکوفایی ملت ایران را سد کنند که با بصیرت ملت و رهبری مدبرانه رهبرفرزانه انقلاب ناکام گشته اند. فتنه بعد از انتخابات ریاست جمهوری در سال 88 از دیگر نقشه ها و ترفندهای معاندان و مغرضان نظام بود.که با بصیرت ملت شریف و شهیدپرور ایران در حماسه 9 دی 88 نقش بر آب شد.

ادامه مطلب: بیانیه مدرسه علمیه رضویه به مناسبت 9 دی

تقویت دانش ومهارت های ارتباطی درفضای خانواده

رای دهی:  / 2

سلسله جلسه خانوادگی روز جمعه 22/8/94

سخنران :آقای زمانی

بحثی که درامتداد آن هستیم تقویت دانش ومهارت های ارتباطی درفضای  خانواده است .بخش زیادی ازمشکلات ازیک طرف وبخش زیادی ازعدم توفیقات ازطرف دیگرمربوط درواقع فقدان دانش مهارتهای ارتباطی درفضای خانه است دربسیاری از موارد مادانش لازم را نداریم که بایدالگوی تعامل ما باهمسرمان با فرزندمان با برادروخواهرمان وباپدرمان ومادرمان ومادرزنمان ومادرشوهرمان باید چگونه باشدودربسیاری ازموارد

ادامه مطلب: تقویت دانش ومهارت های ارتباطی درفضای خانواده

کجایید ای شهیدان خدایی؟

رای دهی:  / 6

مدرسه علمیه رضویهای شقایق ها و ای آلاله ها   -    دیدگانم دشت مفتون شماست . . .

ای شقایق های آتش گرفته ، دل خونین ما شقایقی است که داغ شهادت شما را بر خود  دارد ،آیا آن روز نیز خواهد رسید که بلبلی دیگر در وصف ما سرود شهادت بسراید ؟

کلیک کنید خیلی قشنگه ،کجایید ای شهیدان خدایی؟

تحدید نسل آثار و پیامدها

رای دهی:  / 5

تحدید نسل آثار و پیامدها

در راستای فرامین مقام معظم رهبری ـ مبنی بر مقابله کاهش جمعیت جوان کشور ـ اولین نشست تخصصی ویژه مبلغین با حضور استاد محترم سرکار خانم زلفی زاده از ساعت 15الی 17 22مهرماه 1393 در پایگاه ثمانه برگزار گردید .

تحدید نسل آثار و پیامدها

محور شهیده افضل

زمان: 22مهرماه1393

مقام معظم رهبری(مدظله العالی): کشور بدون جمعیت جوان، یعنی کشور بدون ابتکار و پیشرفت و هیجان و شور و شوق، بنابراین برنامه حیاتی تکثیر نسل باید بطور جدی دنبال و پیگیری شود.

در راستای فرامین مقام معظم رهبری ـ مبنی بر مقابله کاهش جمعیت جوان کشور ـ

ادامه مطلب: تحدید نسل آثار و پیامدها

ارشاد و برخورد با نسل جوان

رای دهی:  / 6

ارشاد و برخورد با نسل جوان

راه‌های زیادی برای هدایت و رستگاری جوانان وجود دارد كه به چند نمونه اشاره می‌شود.

 

1. تقویت بینش دینی و مذهبی

اگر ما جوانان را با معارف اسلامی آشنا كنیم و باورهای دینی را تقویت كنیم و به آنها بفهمانیم كه تنها راه سعادت و كمال انسان در عمل كردن به دستورات الهی و احكام خداوند است و در انجام این وظیفه هم با دقت و صبر و اخلاق و ادب با آنان برخورد كنیم، در تقویت ایمان آنان و اعتقادات آنان مؤثر خواهیم بود.

ادامه مطلب: ارشاد و برخورد با نسل جوان

اصلی ترین ویژگی های دوره نوجوانی

رای دهی:  / 6

 اصلی ترین ویژگی های دوره نوجوانی

برای اینکه وارد جهان نوجوانتان شوید، قبل از هر چیز باید این جهان را بشناسید.

1- تغییرات جسمی

شاید اولین تغییری که در دختر نوجوانتان ببینید، تغییرات جسمی است که در اثر تغییر و تحولات هورمونی در بدن او رخ می دهد. دخترتان ظاهری زنانه پیدا می کند اما رفتارهایش گاهی هنوز کودکانه است. شاید یکی از بزرگترین وظایف مادرانه شما آگاهی دادن و صحبت کردن با دخترتان در مورد تغییرات جسمی او باشد.

ادامه مطلب: اصلی ترین ویژگی های دوره نوجوانی

ناگفته های صیاد شیرازی از سوم خرداد

رای دهی:  / 6

 ناگفته های صیاد شیرازی از سوم خرداد سوم خرداد

«فقط مانده بود خونین‌شهر. از شمال تا منطقة طلاییه جلو رفته بودیم و در کوشک به جاده زید حسینیه رسیده بودیم و الحاق انجام شده بود. جاده اهواز به خونین‌شهر هم کاملاً باز شده بود. پادگان حمید هم آزاد شده بود و سه قرارگاه روی یک خط قرار داشتند. در اینجا، نقص ما وضعیت دشمن در خونین‌شهر بود. بین خونین‌شهر و شلمچه، دشمن مثل یک غده سرطانی هنوز وجود داشت. یکی از حوادث مهمی که رخ داد و من سعی می‌کنم این حادثه را خوب تشریح کنم، مرحله آخر عملیات ماست.

از عقب جبهه گزارش می‌شد که مردم با اینکه می‌دانند حدود پنج هزار کیلومتر آزاد شده و حدود پنج هزار نفر هم اسیر گرفته‌ایم، و عمده استان خوزستان آزاد شده، مرتب تکرار می‌کنند: «خونین‌شهر چه شد؟» یعنی تمام عملیات یک طرف، آزادی خونین‌شهر طرف دیگر. برای خودمان هم این مطلب مهم بود که به خونین‌شهر دست پیدا کنیم. می‌دانستیم اگر خونین‌شهر را نگیریم، دشمن همان طور که در شمال شهر اقدام به حفر سنگر کرد، در محور ارتباطی خونین‌شهر به شلمچه هم اقدام به حفر سنگرهای سخت می‌کند و ما دیگر نمی‌توانیم به این سادگی به این هدف برسیم. چندین شور عملیاتی با فرماندهان و اعضای ستادمان انجام دادیم. قرارگاه کربلا اداره کنندة منطقه بود. نتیجه که نگرفته بودیم هیچ، مطالبی که فرماندهان از وضع یگان‌هایشان می‌گفتند، نمایان می‌ساخت که باید به سرعت نیروها را بازسازی کنیم. یعنی باید عملیات را متوقف می‌کردیم و می‌رفتیم بازسازی کنیم؛ چون توان و رمقی برای واحدها باقی نمانده بود. حتی یکی از فرماندهان ارتش می‌گفت: «ما آن قدر وضعمان خراب است که تفنگ‌هایمان تیراندازی نمی‌کند. چون سربازها نرسیده‌اند تفنگ‌هایشان را پاک کنند.» چون با تنفگ ژ3 کار می‌کردند و تفنگ ژ3 نگه‌داری می‌‌خواهد. اگر بعد از تیراندازی و مقداری کار پاک نشود، گیر می‌کند.»

ادامه خاطرات شهید صیادشیرازی کلیک بفرمایید:ناگفته های صیاد شیرازی از سوم خرداد

زیر مجموعه ها